Jdi na obsah Jdi na menu
 


třída E :  STUDENT AKADEMIE

Obrazek

Obrazek

Třída D: úroveň  : GENIN

Obrazek

Třída C: úroveň :  CHUUNIN

Obrazek

Třída B: úroveň : JOUNIN

Obrazek

Třída A: úroveň : KAGE  nebo JOUNIN

Třída S: Skryté techniky: extrémní úroveň

Obrazek

hokage

SANNIN

Tito bojovníci mohou své schopnosti a dovednosti měřit s kterýmkoli kagem. Jsou to legendární ninjové, kteří se zapsali do dějin svou silou a svými technikami. V současné době existují tři sanninové...

Orochimaru: který vede skrytou zvučnou
Tsunade: která po smrti Sarutobiho Sandaime převzala titul hokage a ujala se vlády nad vesnicí skrytá listová
Jiraiya: učitel Naruta, jímž je nazývan ero-senin, nebo-li zvrhlý poustevník, pro svou zálibu ve šmírování.

Zvláštností je, že všichni tři spolu navštěvovali akademi a po vykonání maturitní zkoušky byli jako geninové svěřeni Sarutobimu Sandaime (ano tomu, který později přijal titul hokage), a tak se stalo, že mistr byl zabit svým žákem

Obrazek

Lovci ninjů

Tajemní ninjové, kteří svou tvář ukrývají za masku. Mají za úkol vypátrat vyhostěného niju, zlikvidovat jej a zničit všechny stopy po jeho existenci. Někteří z těchto ninjů jsou děti mladší než Naruto, přesto je jejich síla a úroveň ovládání chakry srovnatelná s jouninen a mnohdy ještě vyšší.

Obrazek

ANBU

Ninjové s hodností chuunin a vyšší se mohou ucházet o členství v jednotkách ANBU. ANBU jsou úderné jednotky složené z ninjů, kteří prošli speciálním výcvikem. Přes obličej nosí masky, narozdíl od lovců ninjů je ale odkládají a jejich identita je známa.

Obrazek

Lékařský ninja

Ninjové potřební ve všech bitvách, kteří se svou chakru naučili využívat k léčení zranění. Přesto, jak nám ukázala Tsunade, je jejich síla ohromná. Jejich největší přednost, ale také hrozba v boji, spočívá v dokonalé znalosti lidského těla. A právě tomuto faktu přizpůsobují své jutsu (techniky).

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aeiou

(jagi, 14. 7. 2009 15:14)

ujde to